Taxi do Berlina i nie tylko
Solidna jakość w dobrej cenie
 
budowa tanich stron internetowych
 
123-taxi
Airport transfer na FB
Alfa i omega taxi Szczecin
AZ24
AZ24 Szczecin
  
 Berlin airport
Berlin airport shuttle
Berlin airport Szczecin
Berlin cheap airport taxi
Berlin Szczecin get ride taxi
Berlin lotnisko
Berlin Szczecin
Berlin Szczecin taxi
Berlin Szczecin taxi 24
Drezno lotnisko - Szczecin
Dziwnow lotnisko Goleniow
Dzwirzyno Goleniow

Firma bez ZUS bezpieczny start

Follow me taxi
Forst lausitz klinika
Forst lausitz taxi
Forst lausitz transport
Goleniow airport
Gleniow airport taxi
Goleniów airport Szczecin
Goleniów lotnisko
Goleniow lotnisko taxi
Greifswald Szczecin
Grzybowo Goleniow
Karlsburg Szczecin
Kolobrzeg Goleniow
Lipsk lotnisko-transfer
Lotnisko Berlin Szczecin
Marynarzy transfery
Miedzyzdroje lotnisko Goleniów
Międzywodzie lotnisko Goleniow
Nad morze
Nad morze taxi FB
Neubrandenburg Szczecin
Niechorze Goleniow
Pasewalk Szczecin
Pobierowo lotnisko Goleniow
POLUB NAS NA FB
Pogorzelica Goleniow
Prenzlau klinika
Prenzlau klinika Szczecin
Rewal lotnisko Goleniów
Rostok Szczecin
Sassnitz Szczecin
Stargard
Stargard Berlin Goleniów
Stettin taxi
Szczecin air transfer
Szczecin airport
Szczecin airport get ride
Szczecin airport shuttle
Szczecin airport taxi
Szczecin autoczarter
Szczecin cheap airport taxi
Szczecin lotnisko
Szczecim dawniej fotki
Świnoujsci Goleniów
Świnoujście lotnisko Goleniów
Świnoujście promy
Tanie kursy powrotne taxi
Taxi w pl
Taxi-w.pl
Tania strona www
Tegel airport
Tegel lotnisko
utflykt Szczecin
Viptaxi szczecin pl
VipTaxi.pl
taxi band
taxi-lotniska

 
Szczecin taxi przejazdy na lotniska

Ze Szczecina nad wodę z viptaxi

Polecamy się na grilla i inne wyjazdy za miasto.

Jeżeli planują Państwo wyjazd w plener, wypad za miasto czy imprezę w ciekawym miejscu poza Szczecinem to zapraszamy na przejazd naszymi taksówkami. Za przejazd gwarantujemy stałą cenę umówioną z góry. Może nie tak tanio jak komunikacją zbiorową, ale taxi to w końcu nie pociąg czy autobus.

W Szczecinie nie mamy nadmiaru kąpielisk. Zatłoczone Głębokie i Dziewoklicz, plaża w Dąbiu oraz wyremontowana Arkonka to wszystko. A blisko Szczecina jest wiele miejsc gdzie można wypocząć nad wodą, A w okolicy jest w czym wybierać.

Jezioro Miedwie Morzyczyn

Najbliższe to kąpielisko nad jeziorem Miedwie zaledwie 30 km od centrum Szczecina

http://kobylanka.pl/opis-kapieliska-nad-miedwiem

http://polskaniezwykla.pl/web/place/14296,morzyczyn-promenada-nad-miedwiem.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Miedwie

Wg ostatnich wiadomości wstęp na kąpielisko jest wolny i mamy nadzieję, ze nie uległo to zmianie. Jednakże jest kłopot z parkowaniem i jedyna forma gwarantowanego pozostawienia auta jest parking płatny niestrzeżony.

Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 75 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 50 zł.

Zalew Szczeciński Trzebież

Widok prawie jak nad morzem, ale to jednak ciepłe słodkie wody Zalewu Szczecińskiego. Zadbane kąpielisko miejskie – gmina Police. 35 km od centrum Szczecina. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

http://www.police.pl/pcms.aspx?cid=232

Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę z lewobrzeża Szczecina 80 zł, z prawobrzeża 100 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

Jezioro Dąbie Lubczyna

Plaża w Lubczynie podlega miastu Goleniów. Kąpielisku jest strzeżone i bezpieczne. Ok. 28 km od centrum Szczecina.

Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 70 zł. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 50 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

Czarna Łąka – Jezioro Dąbie

Mała niestrzeżona plaża przy domkach nad jeziorem Dąbie. Ze Szczecina ponad 20 km

Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 50 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 20 zł.

 

Stepnica – zalew Szczeciński.

Piękna piaszczysta plaża nad Zalewem Szczecińskim. Kąpielisko strzeżone od 15 czerwca do 31 sierpnia,

http://www.stepnica.pl/strona/menu/26_plaza_i_kapielisko

Od Szczecina 55 km. Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 135 zł. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 100 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

Plaża miejska w Ińsku

Ińsko to przepiękna miejscowość letniskowa w makroregionie Pojezierza Drawskiego, położona w centrum Pojezierza Ińskiego nad Jeziorem Ińsko. Nie bez powodu nazwano ten obszar Szwajcarią Ińską. Niepowtarzalne  ukształtowanie terenu, malownicze krajobrazy i wyjątkowe bogactwo flory i fauny

Niespełna 80 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 190 zł. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 170 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

Woświn

Jezioro zajmuje powierzchnię około 810 ha. Od strony Oświna urządzona jest mała plaża na której można z powodzeniem wypocząć.

http://chociwel.pl/strony/menu/11.dhtml

Niespełna 80 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 170 zł. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 150 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

Moryń jezioro Morzycko.

Plaża miejska w Moryniu nad jeziorem Morzycko jest strzeżona. Ok 80 km od Szczecina,

http://www.gryfino.powiat.pl/old/index.php?show=tur_atne_pliu

http://www.moryn.pl/aktualnosci/dzial/143.dhtml

Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 190 zł. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje, Podjuchy i Klucz możliwy przejazd w promocyjnej cenie 170 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

Po niemieckiej stronie

Löcknitz Löcknitzer See w Niemczech

Piaszczysta plaża z ogromnym pomostem i drabiną do skoków. Na terenie kąpieliska restauracja.

Wstęp płatny: chyba jedno euro od osoby (dzieci poniżej 16 lat płacą połowę).

http://przeclaw24.pl/wiadomosci/w-wolnym-czasie/112-czyste-jezioro-i-plaza-w-sezonie-bez-tloku-mozliwe.html

Kąpielisko jest około 30 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 80 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

Plowen Grosser Kutzowsee

Mała plaża trawiasta, pomost 20 metrowy. Czysta woda

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/56,34939,12229821,Piekne__ciche__tuz_za_granica____Subiektywny_przewodnik.html

Ponad 20 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 60 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

Blankensee

Śródleśne znane szczecinianom. Do czystej wody wchodzimy z piaszczystej plaży.

Od Szczecina ok 25 km Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 60 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

Brussow

Przyjazne kąpielisko obok restauracji z trawiastą plażą, sanitariatami. Ratownik. Do wody można wskoczyć z wielkiego, przytwierdzonego do dna pontonu. Wejście kosztuje 1 euro.

Około 40 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 95 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

Penkun.

Trawiasta plaża z kąpieliskiem wydzielonym bojami ale bez ratownika.

30 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 75 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %

Aguapark

Gryfino – Centrum wodne Lagu

http://cwlaguna.pl/pl

30 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 70 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %. Z dzielnic prawobrzeża; Dąbie, Kijewo, Słoneczne, Majowe, Bukowe i Zdroje możliwy przejazd w promocyjnej cenie 50 zł.

Schwedt/Oder - Freizeit- und Erlebnisbad AquariUM

http://www.aquarium-schwedt.de/

55 km od Szczecina. Koszt przejazdu taksówki w jedna stronę to 130 zł. W przypadku opłacenia z góry przejazdu w obie strony udzielamy rabatu 10 %.

W świeta, w niedzielę oraz w nocy między 22.00 a 06.00 doliczamy 25% II taryfy

Jesteś taksówkarzem? Masz zadbane auto wyższej klasy? Odpowiadają ci nasze ceny? Zapraszamy – bez wpisowego i bazowego – tylko prowizja max 10% od zleceń. Masz kombi lub auto na więcej niż 5 osób? Jesteś w stanie porozumiec sie w języku angielskim lub niemieckim? To zapraszamy do współpracy...


FOLLOW ME . . . if you can !

LOTNISKA BERLINA TEGEL TXL, SCHONEFELD SXF, BRANDENBURG INTERNATIONAL BBI BER, LOTNISKA HAMBURG, LUBECKA, LIPSK, DREZNO, GOLENIÓW, POZNAŃ ŁAWICA. PORTY ROSTOCK, SASSNITZ, ŚWINOUJŚCIE.

Naszą specjalnością jest transport Szczecin Berlin, np port lotniczy Berlin. Codzienne transfery na berlińskie lotniska, przejazdy na tegel txl czy też przejazdy na schonefeld sxf (fon szonefeld) albo do centrum Berlina taksówkami jak i indywidualne transfery na odloty z Berlina. Na przyloty z Berlina, i odloty z Berlina indywidualne transfery nie tylko do Szczecina, ale i do Kołobrzegu, Koszalina, Świnoujścia Stargardu Szczecińskiego wg stałych cen za transfer z lotniska lub transfer na lotnisko. Berlin przejazdy i przewozy ze Szczecina do Berlina? Mogą Państwo zamówić nie tylko Berlin transfer, nie tylko na lotniska w Berlinie, ale także na lotnisko Hamburg lub lotnisko Lubecka. Nie tylko transfery do Berlina, nie tylko przewozy Berlin Tegel czy przewozy Berlin Schonefeld, także transfery marynarzy do portów nad Bałtykiem – Sassnitz (Sasnitz), Rostock (Rostok) czy port w Hamburgu i port Lubece – to także nasze przejazdy do Niemiec. Także port Świnoujście i transfery na promy ze Szwecji (Malmo i Ystad), promy z Danii (Kopenhaga). Mogą Państwo również zamówić u nas każdy przejazd taxi i nie będą Państwo musieli czekać na autobus... :-)
Need low cost Berlin airport Szczecin transfers direct to your hotel. Whether you need private Szczecin to Berlin Tegel txl, Schonefeld SXF, BBI BER airport transfers or a shared Berlin airport shuttle, VipTaxi’s service is quick, easy, reliable and at a great price.

 
   Viptaxi.pl oferuje Państw
u: taxi Szczecin lotnisko Ławica w Poznaniu, transfer Szczecin Poznań Ławica, Taxi zum Flughafen Goleniów, Taxi nach Stettin, taksówki do Niemiec, taxi do Pasewalku, taxi do Prenzlau, przejazdy do Pasewalku, ze Szczecina do Rostoku Taxi nach Deutschland von Stettin, taksówki ze Szczecina do Niemiec, taxi do Rostoku, transport do Rostoku, taksówka do Rostoku, przejazdy taxi do Rostoku, taxi nad morze, transport nad morze, przewozy nad morze, busy nad morze, przejazd do Kliniki w Prenzlau, transport do Prenzlau, taxi Szczecin Prenzlau, połączenia Szczecin Prenzlau, autobus do Prenzlau, taxi Berlin Aeroporto, taxi per l'aeroporto, airport transfer service, shuttle bus from airport, airport shuttle bus, shuttle to Stettin, taxi do Drezna, transport do Drezna, transport do Lipska, taxi do Lipska, taksówka do Lipska, przejazdy do Lipska, taksówka do Drezna, przejazdy taxi do Drezna, taxi przejazd Szczecin Bernau, przejazdy do Biesenthal, taxi do Wandlitz, przejazdy do Bernau ze Szczecina, transfer na ZOB, taxi na Berlin Bahnhof Südkreuz, przejazd ze Szczecina do Tropical Islands, przejazd nad morze autobusem z berlina taxi do Aquapark Tropical Islands, przejazdy nad morze do Dziwnowa, transport nad morze z Berlina, transfery nad morze z Berlina, taxi Berlin Szczecin, przejazdy na lotniska, przejazd taksówką do Berlina, transfer na lotnisko do Berlina, taxi z lotniska w Berlinie, przejazd nad morze z Berlina, transport nad morze, transfery nad morze z lotniska Tegel w Berlinie, przejazdy nad morze z lotniska w Berlinie, paczki ze Szczecina do Berlina, ekspresowe przesyłki do Berlina, przejazdy na jarmark bożonarodzeniowy Gendarmenmarkt w Berlinie, wyjazd do Berlina na jarmark bożonarodzeniowy, transfery indywidualne na lotniska w Berlinie, transfery do Berlina na lotniska, transfer indywidualny na lotnisko tegel, indywidualny transfer na lotnisko schonefeld, przejazd na lotnisko w Berlinie, przejazd do Berlina ze Szczecina, przejazdy do Berlina, transfery na lotnisko Tegel, transfery na lotnisko Schonefeld, przejazdy indywidualne do Berlina, przejazd na hauptbahnhof, transfer na dworzec autobusowy ZOB, autobus na lotnisko do Berlina, bus na lotnisko, taxi na pociąg do Berlina i autobus do Berlina, taxi na jarmark bożonarodzeniowy Gendarmenmarkt, taxi kurier do Berlina, taxi ze Szczecina na lotnisko, taxi na pociąg do Prenzlau, taxi Szczecin Rostok, taxi Szczecin Lipsk, taxi
Szczecin Drezno,

zrzutka na aplikację dla wszystkich kierowców taxi
 
KLIKNIJ I ZADZWOŃ DO NAS 0048 500 405 306